Znajdź

Biblioteczka

Liturgia na dziś

bursa do chorychBursa – rodzaj sprzętu liturgicznego. Koperta ze sztywnego materiału, w której kapłan, diakon, akolita lub inny upoważniony szafarz Komunii Świętej zanosi ją do chorych. Jest wtedy zawieszana na szyi i w miarę możliwości winna być podtrzymywana przy piersi oraz widoczna dla przechodzących obok szafarza, by mogli oni oddać cześć niesionemu Ciału Pańskiemu. Konsekrowane hostie są chowane do cyborium, ten zaś owijany korporałem, a całość umieszczana w bursie.

Hosting zapewnia KYLOS

Oferta współpracy

Jeżeli dla SIEBIE, TWOJEJ FIRMY, FUNDACJI, STOWARZYSZENIA, PARAFII:
- potrzebujesz strony internetowej albo profilu w social mediach;
- brak Ci czasu na systematyczne prowadzenie swojej strony, profilu w mediach społecznościowych;
- potrzebujesz grafiki, banera, nagłówka, loga;
- masz pomysł i nie wiesz jak go zrealizować?
Zadzwoń! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie!

Od ręki adres strony w formacie: mojastrona.2ka.pl, mojastrona.parafia.xyz, mojapielgrzymka.pielgrzymujemy.pl, moja.pielgrzymka.xyz.

Kontakt: 663 774 778

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.