Znajdź

Biblioteczka

Liturgia na dziś

manna800Manna (hebr: מן) – nazwa określająca pokarm, którym według Księgi Wyjścia (Wj) i Księgi Liczb (Lb) żywili się Izraelici na pustyni w czasie ich wędrówki do Ziemi Obiecanej. Autorzy natchnieni przekazują w tekstach biblijnych opis zarówno wyglądu, jak i smaku manny. Dowiadujemy się z Wj 16,31, że była biała jak ziarno kolendry oraz miała smak placka z miodem
Manna Boża" jest używana w następujących zwrotach:
- manna z nieba spadnie, spada komuś - coś komuś przychodzi łatwo, bez wysiłku, nieoczekiwanie;
- jak manna z nieba spadł - nieoczekiwaną pomoc;
- manną Bożą żyje, żywić się manną bożą (albo niebieską) oraz żyć manną bożą (albo niebieską) - żyć nie wiadomo z czego, bez stałych środków utrzymania, nie dojadać.

Hosting zapewnia KYLOS

Oferta współpracy

Jeżeli dla SIEBIE, TWOJEJ FIRMY, FUNDACJI, STOWARZYSZENIA, PARAFII:
- potrzebujesz strony internetowej albo profilu w social mediach;
- brak Ci czasu na systematyczne prowadzenie swojej strony, profilu w mediach społecznościowych;
- potrzebujesz grafiki, banera, nagłówka, loga;
- masz pomysł i nie wiesz jak go zrealizować?
Zadzwoń! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie!

Od ręki adres strony w formacie: mojastrona.2ka.pl, mojastrona.parafia.xyz, mojapielgrzymka.pielgrzymujemy.pl, moja.pielgrzymka.xyz.

Kontakt: 663 774 778

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.